| anonim_4396 a întrebat:

Tatal meu tot zice ca nu ne putem baga internet fix de la rcs/rds simplu si ne trebuie si televiziune ca nu vine separat internetul dar eu tot ii zic ca merge, chiar am vorbit cu un operator rcs/rds si el zice ca sunt niste hoti si niste mincinosi ca a sunat un vecin si i-a zis lui ca nu merge. Doar internet ca i-a sunat veciunul si i-a zis ca nu merge, deci pana la urma merge sau nu am dubii?

5 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Trebuie sa mearga sa luati doar net sau cablu separat!

Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la o caserie RCS-RDS si intreaba-le, afla direct de la sursa.
Le spui adresa si ei vor putea sa-ti spuna ce posibilitati tehnice au acolo.

| WhiteLife a răspuns:

Noi nu avem televiziune de mai bine de 15 ani, dar avem internet de la RDS și abonament la telefon. Au oferte de pachete, dar spui că nu ești interesat decât de internet, insisti daca e nevoie și să fii atent când semnezi contractul happy

| gabicoo a răspuns:

Da!
Se poate!
Eu am de 7 ani internet fix de la RDS. Anul trecut am reînnoit contractul fără probleme!

| oz_1736 a răspuns:

Merge sigur. Asa am eu de multi ani