| Russenart a întrebat:

"Taxa de înscriere la concursul de admitere, studii de licenţă şi master este unică (100 lei), indiferent de numărul de opțiuni (facultăți / programe de studii) pentru care optează un candidat." Adica taxa de admitere este de 100 lei, indiferent de cate optiuni alegi, nu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, asa este la universitatea respectiva, daca asa scrie pe site-ul lor.

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Cine ți-a scris întrebarea daca tu nu știi nici măcar să citești? Sau stai prost cu înțelegerea unei propoziții simple? Scuză-mă, chiar nu m-am putut abține.

| johnnny123 a răspuns:

"Programul este de luni până vineri, între orele 9:00 - 17:00"

Adică programul este de luni până vineri, între orele 9:00 - 17:00?

Exact așa sună întrebarea ta.