| Dootzy a întrebat:

Telefonul Nokia Asha 201 este bun?

Răspuns Câştigător
| Archy37 a răspuns:

Mie personal, imi place. E bun pentru utilizatorii inraiti de net.winking

3 răspunsuri:
| ZOB a răspuns:

Dar exista intotdeauna si variante mai bune. Ca utilizator experimentat de Nokia, Asha 201 mi se pare penibil.

| Dootzy explică (pentru ZOB):

Vai draga ce sa zic esti tu un "utilizator experimentat de Nokia" cum iti zici tu, sa stii ca e bun acest telefon.eu am intrebat daca e bun, nu cum ti se pare, nu cum esti, nu ce mai exista pe langa acceasta varianta de Nokia Asha.

| ZOB a răspuns (pentru Dootzy):

"Vai draga" daca pui intrebarea aici inseamna ca vrei parerea personala a altora. "e bun?" se intelege ca nu stii si vrei sa afli. Ti-am raspuns, mi se pare penibil, la fel ca si tine in momentul asta.