| Joker3134 a întrebat:

Teroristii sunt tot militari? Imi spuneti si mie cum sta treaba?

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Teroristii sunt oameni deplasati psihic care ucid persoane nevinovate. Uneori se cred militari sau se pot imbraca de militari.

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Acum vrei sa fii terorist, nu militar?
Pai, în cazul asta, ia niște grenade, niște puști, niște ostatici și cere recompensa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Militarii sunt oameni care lucrează pentru stat.
Teroriștii sunt niște oameni deplasați mintal, care se asociază în organizații de genu, pentru a omorî oameni nevinovați, atentate, răpiri, chestii cum vezi în filme =)

Răspuns utilizator avertizat
| Asecom a răspuns:

Teroristii, de cele mai multe ori, se identifica ca adepti radicali ai unei religii care ucid oameni nevinovati.