| Parakeets a întrebat:

Știe cineva cum se accesează darkweb? happy

8 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu cred ca gasesti tot ce vrei sa stii pe internetul normal.La cat ti-ai expus sufletul pe aici, imi imaginez ca ar fi horror pentru tine sa intri acolo. laughing Fiecare e liber sa faca ce vrea, dar totusi, grija mare.

| Parakeets explică (pentru dullcat):

Off, miss Dullcat și al dumneaei umor. Apreciez, chiar apreciez că ți-ai rupt din timpul tău să oferi un răspuns chiar funny unui suflet plin de întrebări. happy
Și ai dreptate și de net. Chiar se găsește tot ce vrei aici. Bine, dorința mea, atunci când am pus întrebarea, acum m-o mai lăsat, era cam prea exagerat, pentru a fi găsit pe acest web normal. laughing) Dar cum a venit s-a și dus. Noroc cu lenea, m-a salvat de multe nebunii din străfundurile minții mele, această lene. laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| CleanHeart a răspuns:

Nu accesa așa ceva
Am făcut și eu prostia asta acum niste ani și am accesat o pagina cu imagini îngrozitoare, macar de erau editate

| Parakeets explică (pentru CleanHeart):

Deci chiar așa de întunecat e DarkWeb-ul ăsta? Chiar așa de rău te-a speriat? laughing)

| CleanHeart a răspuns (pentru Parakeets):

Nu m.a speriat doar că nu mi.a convenit să vad lucrurile alea pe pagina pe care am accesat-o dintr-o curiozitate prostească

| rhdjskdjjcjfjdjx a răspuns:

Onion, si engine de cautare, ai nevoie si de ceva vpn urii. Succes si nu ti baga datele personale pe acolohappy