| Andreeamariagina a întrebat:

Știe cineva, dacă pot scoate banii trimiși prin Western union sau MoneyGram trimiși din Pakistan?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Desigur, de ce să nu poți?!?

| doctorandus a răspuns:

Dap, vezi sa nu ai probleme cu Politia dup-aia. In special daca primesti bani de la necunoscuti ca sa-i trimiti mai departe.

| Brizbriz a răspuns:

Pakistan nu e Iran sau Rusia, nu am auzit de nici o restrictie vis-a-vis de ei

| RaduRobertRO a răspuns:

Eu zic ca da, dar am o intrebare: sigur nu este o pacaleala... ai mare grija, sper ca nu e chestia aia in care iti da 1000 si dai 800 inapoi, ca e naspa.