| MihaiPavel21 a întrebat:

Știe cineva o metodă de a face bani în timpul liceului? Adică mă refer că dacă există o metodă de a face bine când ești la liceu, fără perioada vacanțelor!

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Împarți fluturași în cutiile poștale. Aduni fier vechi. Ștergi mașinile pe parbriz la stopuri. Ajuți la un restaurant în orele aglomerate în weekend.

| FaraNume1245 a răspuns:

Vinzi țigări în locurile de fumători.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Distribuitor de pliante si afise.Firmele de livrat pizza au mereu nevoie de distribuitori de pliante.

| anonimus111111 a răspuns:

1.vinzi chestii pe olx
2. daca ai peste 16ani te poți angaja cu act de munca 4ore adică maxim 600lei, dar e foarte obositor
3. Dacă ești fata te poți face coafeză sau make up artist, am astfel de fete în clasa și le iese banii, mai ales la par
4. faci meditații copiilor mai micuții, de preferat primar
5.te poți duce la restaurante sau hoteluri la evenimente în weekend ca ospătar, îți iese cam 150lei dacă e enevimentul mare ca o nunta, iar dacă e botez cam 50-80lei

Sper ca te am ajutat
Scuze ca nu am scris corect