| roby223 a întrebat:

Știți cumva dacă exista vreo aplicație cu care sa scanez bonurile de cumpărături și sa primești un mic procent înapoi?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ti ar da cineva bani pentru asa ceva?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există asa ceva la noi, si pe ce ai vrea tu sa primesti inapoi banii daca produsele le ai mincat? Banii îi primesti inapoi daca returnezi marfa cumpărată in magazin si atunci în anumite conditii.

| roby223 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Exista,nu mai țin minte cun se numește aplicația, dar ea exista

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu. Nu cred ca exista asa ceva.

| johnnny123 a răspuns:

Să primești un procent înapoi de la cine? Cine ți-ar da banii ăia înapoi și de ce?

| ancaval a răspuns:

Ce procent sau câți bani? 10 bani?

Aplicația se numește: mergi la muncă și nu aștepta resturi.

| bmerry a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva. Doar cetățenii non-europeni își pot recupera contravaloarea TVA-ului de la anumite magazine.