| Adrian022 a întrebat:

Tocmai am facut testul de viteza pentru net, si mi-a dat asa:
ping:14 mersi
download speed:35, 59
upload speed:28.67
Imi poate explica ce e fiecare din astea 3, si daca sunt bune valorile sau nu?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ca sa iti spunem daca sunt bune ar trebui sa stii cat scrie viteza de conexiune in contractul cu prviderul de internet? daca in contract scrie 100 si tu ai 35, 59, inseaman ca nu iti da viteza scrisa in contract de ei.âIn general, viteza e buna downlaod speed 35, 59. Poti juca un joc on line.

| Okkultist a răspuns:

Bunicele