| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai ce mi-am cumparat un telefon samsung galaxy gio si nu stiu cum sa activez internetul pe el happy am cartela vodafone si 15mb internet de la extraptioune. imi spune si mie cineva? am incercat cu mesajul acela sa imi trimita setarile automat dar nu am primit nici-o setare.

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

La 15 mb n-are rost sa te chinui, intri pe google iei 1 melodie si gata netul, dupa aia o sa-ti vina cost de te rupe la factura. daca aveai macar 250 mb mai era ceva dar asa.

| DeXtOr a răspuns:

Asa am patit si eu, trebuie sa ai 3G si telefonul ar trebui sa fie decodat, sa aiba optiunea pentru net.