| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai mi-am luat un stick de 2GB pe care il folosesc sa bag muzica pe el dar de la un timp pur si simplu nu mai pot copia muzica in el. Dau "copy" pe melodia respectiva si "paste" in folderul din stick, iar cand incerc sa o ascult nu merge, imi da o eroare. Daca ma poate ajuta cineva i-as fi recunoscator... multumesc!

4 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Muzica o asculti la aparatul din masina?
Daca da, formateaza stickul in FAT32 si va merge.
Nu folosi o structura arborescenta stufoasa, pune melodiile direct pe radacina, sau intr-un singur folder.

| rosucrinel23 a răspuns (pentru NLS):

Da, muzica o ascult la aparatul din masina.O sa fac cum mi-ai spus. Multumesc!

| NLS a răspuns (pentru rosucrinel23):

Si cand vei cumpara alte stickuri, mai mari, cumpara tot USB 2.0...
Caci majoritatea aparatelor radio de masina (ma refer la cele cu preturi normale, nu la cele de 300 euro) nu recunosc USB 3.0
Si asta nu se va schimba prea curand.

| MadalinG99 a răspuns:

Creeaza un folder in care sa bagi toata muzica si incearca sa vezi daca asa merge.