| alexalex27 a întrebat:

TPU am nevoie mare de ajutor! :-((
Mama are maine inspectie si a luat de la scoala de la ea un laptop si un proiector.
Cand conecteaza proiectorul la leptopul de la scoala nu merge.
Cand conecteaza proiectorul in laptopul meu merge.
De ce nu merge? Stiu ca are nevoie de el dar nu imi vine sa il dau! Exista vreun program care poate sa faca proiectorul sa mearga?

PS : Nu stiu ce sistem de operare are laptopul de la scoala ei dar butonul de start e ca la windows 7 restul windows clasic.

HELP ME PLEASE!

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Proiectorul are un cd cu driverele lui pe laptopul mamei tale nu sunt instalate driverele, iar pe al tau sunt din cauza asta iti recunoaste laptopul tau proiectorul si al mamei tale nu.

6 răspunsuri:
| NGheorghe a răspuns:

Control Panel\All Control Panel Items\Display
sau alegi Display Setings si schimbi Display-ul
sau alegi Connect to a Projector

| alexalex27 explică (pentru NGheorghe):

Sal la windowsul pe care il are nu are display

| pbsolver a răspuns:

E o combinatie de taste FN+F3 sau ceva de genu' asta... scrie-ne aici modelul de laptop si iti vom cauta scurtatura pentru a activa iesirea de monitor pe laptop

| alexalex27 explică (pentru pbsolver):

Pai e Asus dar nish ce model e!

| pbsolver a răspuns (pentru alexalex27):

Scrie pe spatele lui model no:...

| Sisi_Sinem_1992 a răspuns:

Nu exista nici un program mrge windows xp si windows clasic