| dge18 a întrebat:

TPU! Am o PROBLEMA! Eu fac tutoriale. si inregistrez cu Super Screen Recorder 4.5 Si eu nu stiu cum sa inregistrez si ce fac prin calculator. nu VOCEA MEA! Adica EXEMPLU: >--- Sunetul unui joc. Ce trebuie sa fac?
Cum sa procedez? MULTUMESC! Care RASPUNS mergebig grin Ii dau fundita CLAR! Caut de Saptamanihappy

Răspuns Câştigător
| RwkY a răspuns:

Ia-ti camtasia,
www.tutorialu.tk

e al meu, da-mi un pm cu ce tutoriale ai pus tu, pe youtube, si eu le adaug, ca oricum trebuie sa il bag in priza, ca a imbatranit si el saracul :(

2 răspunsuri:
| Troll a răspuns:

Tu faci tutoriale dart de fapt nu stii cum sa le faci?

As avea incredere in ceva facut de tine laughing
macar nu mai zi la ce folosesti lucrurile pe care le intrebi aici...

| AlexRussel a răspuns:

Foloseste Fraps daca vrei sa inregistrezi video + sunet din orice joc.
http://www.fraps.com/