| Carolina1972 a întrebat:

TPU! Am un card la Transilvania dar nu l-am mai folosit de luni de zile. Oare mi l-au blocat?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cardul nu se blocheaza pentru motivul ca nu l-ai folosit, se blocheaza doar atunci cand soliciti, in caz de pierdere, furt, etc, ca sa bu-ti goleasca altcineva contul.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu cred, cardul are data scrisa pe el cand expiră

| RAY a răspuns:

Faza e ca ai de plătit chiar dacă nu l-ai plătit, am pățit eu, deși nu l-am folosit aveam cică restanta 80 de Ron, am fugit la Raiffeisen și mi-a dat 6 luni gratis

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca este activat si nu a expirat, nu are motive sa fie blocat.

| gabicoo a răspuns:

Se blochează la trei ani de la data emiterii! Scrie pe card când expiră!

| Lukasssz a răspuns:

Nu