| SlenderMan299 a întrebat:

TPU! Cred ca mi-am luat o mare teapa de la viva sms sau de la serverul de furien ronics.Deci sa va spun ce mi se intampla astazi am cumparat o cartela 3 Eur Orange pe care am bagat-o la telefon. Dupa cateva ore 2-3 m-am trezit cu 1 Eur.Stiu ca am donat prin sms la furien roni cs 2 euro adica am trimis un sms care era taxat cu 2 euro ca sa pot dona pentru admin.Ce credeti ca trebuie sa fac?

6 răspunsuri:
| albertbrs a răspuns:

Asa pai daca ai donat care este problema?

| SlenderMan299 explică (pentru albertbrs):

Pai de fiecare data cand imi incarc cartela imi ia cate 2 Euro si nu stiu cum sa fac sa nu mai imi ia cu owneru is certat.

| albertbrs a răspuns (pentru SlenderMan299):

Pai ai facut greseala sa dai incarca lunar cand ai facut prima data donatia.

| SlenderMan299 explică (pentru albertbrs):

Si de acum voi avea TVA-ul asta toata viata mea?

| albertbrs a răspuns (pentru SlenderMan299):

Schimba cartela sau du-te la un magazin specializat Orange si te voi ajuta cei de acolo

| zKw a răspuns:

Furien.FhG.Ro! Arme CSO +Powers +XP