| Respekt a întrebat:

TPU imprimanta mea trage doar pe partea dreapta bine, în schimb pe stânga trage șters rău. De la ce credeti ca e? Dacă e de la tusul ăla ( sau cum se zice), atunci trebuie doar sa.l schimb, nu? Aștept răspuns doar de la cei ce știu.

3 răspunsuri:
| Goddess23 a răspuns:

Da trebuie schimbat, depinde si de cat timp il ai. Daca e de putin timp atunci uita-te sa nu fie infundat cartusul pe partea stanga, posibil sa se fi adunat tus si e uscat.

| Respekt explică (pentru Goddess23):

Cum se deschide o imprimanta?( dacă se poate) ca sa mă uit la cartuș.

| Goddess23 a răspuns (pentru Respekt):

Trebuie sa ai undeva sub locul unde pui foile sa traga imprimanta un loc de unde sa poti deschide. Cauta modelul pe net si iti arata de unde daca numai ai instructiuniile.