| AlexStroie99 a întrebat:

TPU! La YouTube cand pun un video, sa zicem ca pun unul cu minecraft da! Cum fac sa pun o imagine acolo inainte sa dai pe el de exemplu cum are Stunt3r din seria cu HardCore! Are acolo o imagine la video scriind sa zicem HardCore Ep 83! Cum fac sa pun si eu asa! Sper sa intelegeti daca nu luati legatura cu mine pe skype: alex.stroie.5!

Răspuns Câştigător
| sfinxul10 a răspuns:

Dai la miniatura personalizata si cauti pe google o imagine cu minecraft.
O instalezi si dai editare in paint
Apesi sus la A si scrii de exemplu:
#1 Minecraft, etc.

3 răspunsuri:
| AlexStroie99 explică (pentru sfinxul10):

MS!

| AlexStroie99 explică (pentru sfinxul10):

Imi mai poti spune odata va rog ca nu am inteles! Dar uite ti-am dat si funda!

| AlexStroie99 explică:

Imi mai poti spune odata va rog ca nu am inteles! Dar uite ti-am dat si funda!