| mytycano1 a întrebat:

TPU mi-am luat Samsung galaxy S3 mini si am bagat vechea cartela ...cand incercam sa sun imi spunea,, NEINREGISTRAT IN RETEA``.Mi-am luat alta cartela si mergea sa sun si acum si cartela noua spune tot,, NEINREGISTRAT IN RETEA`` ce e de facut? ce are?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai spus din ce retea ai cartela si de unde ai luat telefonul? Este codat.

| Loadteg a răspuns:

Poate este codat, cand il pornesti iti apare semnalul?

| Munnich_Madalina_1996 a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa spun si eu am tot galaxy S3 dar nu am avut probleme de genul acesta, poate incerci la un prieten care se pricepe la telefoane happy