| Creatza_Valy_1996 a întrebat:

TPU mi s-a blocat tableta Samsung galaxy tab 2 si nu mai merge nimic. Nu pot sa-i fac nimic. Nici butonul on/of.help! Funda!crying((

Răspuns Câştigător
| servicestorepc a răspuns:

Tine apasat mai mult pe butonul de power si se va inchide, nu te du la vreun service gsm ca risti sa ramai fara tableta:) aia toti repara din auzite habar nu au ce rol au piesele pe placa de baza stiu 100% sigur asta, du-te la un service specializat cum ar fi cei de la storepc intra pe www.storepc.ro contactea-ne si iti vom rezolva orice problema tehnica cu tableta. Dar cred ca daca o repornesti va merge sigur :d

9 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Gandeste-te ce ai facut cu tableta in ultimul timp, daca ai instalat ceva sau cine stie poate ai scapat-o pe jos din greseala, du-te la un service gsm sau la magazinul de unde ai cumparat tableta si ar trebui sa iti spuna ce are, eu nu stiu sa iti spun exact ce are.

| Seby90 a răspuns:

Ai incarcat-o?

| Bubu75 a răspuns:

Du-te unde ai garantie. Adica de unde ai cumparat-o.

| Eduard_Edy_1959 a răspuns:

Mersi frate :o.Si mie mi se blocase si acum e bine slava tie! happy Mersi mult. happy

| Chiftel a răspuns:

Du-te la cine ti-a vandut-o si cere-i reparatie sau daca ai luat-o dintr-un magazin du-te cu garantia.

| Cristian_Suciu_1992_KqCy a răspuns:

Trebuie sa tii mai mult apasat pe butonul POWER!

| Gârbă_Daniel_1990 a răspuns:

Ai rezolvat cu tableta, ai aflat ce are? Ca acum mi s-a intamplat si mie acelasi lucru...s-a blocat si apoi s-a stins si nu stiu ce sa-i fac.

| Creatza_Valy_1996 explică (pentru Gârbă_Daniel_1990):

Am tinut apasat pe butonul on/off 10 sec

| Akcentutza_Anna_1986 a răspuns (pentru Creatza_Valy_1996):

Iti multumesc din suflet! sincer! am vrut s intru pe tableta si nu s mai deschidea, in conditiile in care stiam ca e incarcata.si tot la butonul de on/off am apasat, insa nu 10 secunde...