| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a întrebat:

TPU! Nu funcționează deloc Ps4, de ieri de la prânz tot așa chinui cu el, și-a dat update și după update se stinge și se aprinde și după ma pun sa ma joc și după 20 minute sau 50 minute se stinge brusc, fără sa ii fac nimic, eu sunt in joc, când se stinge nu pot sa îl pornesc de la consola, doar de la cutia aia mare ps4.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sufăr alături de tinecrying

| peperonies a răspuns:

De unde l-ai luat?

| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 explică:

Media Galaxy, dar ce sa ii fac? Acuma 2 ore a stat aprins, eram pe gta intr-o misiune și s-a stins, ce are? Îmi apare ataci " the PS4 was not turned off properly, ce are? Nu înțeleg ce are