| UserDeTpu a întrebat:

TPU! Va rog frumos ajutati-ma! La steam cand intru in COMMUNITY nu se incarca nimic si apare imaginea neagra! Iar in browser la fel, iar uneori apare asta: Eroare de conexiune SSL

ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR! Va implor ajutati-ma nu stiu ce sa fac! sad

1 răspuns:
| Meow230 a răspuns:

Salveaza tot ce ai pe calculator pe un stic, in afara de ce aveai pe steam pentru ca alea se salveaza in Steamcloud. Apoi pune-ti din nou windows-ul. Iti recomand Windows 7. Bafta. Sa-mi spui daca functioneaza, asa ar trebui. Funda? ^^