| ClaudiuBrasov a întrebat:

Trebuie sa depun niste bani intr-un cont deschis la Banca Carpatica pana maine la ora 10, dar banca este inchisa azi? Acum sa fac sa depun banii in cont?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pina luni la ora 9 (cind se deschid Bancile), nu poti face nimic.

| Elsior a răspuns:

Trebuie neaparat la Banca Carpatica? Daca vrei sa ii trimiti cuiva, poti sa-i trimiti si prin western union.
De asemenea, am impresia ca poti depune banii online daca ai contul deja facut happy
Sper sa iti fie de folos.