Întrebare recomandată | Alexilluminati a întrebat:

Trebuie sa imi fac programare pentru a obține un titlu de călătorie? ( mi-am pierdut buletinul)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intereseaza-te la reprezentantele diplomatice (Ambasada ori Consulat) ale Romaniei din tara unde te afli, o poti face si telefonic si tot asa poti face programare, daca este nevoie, desi nu cred.

1 răspuns:
| Neagandalf a răspuns:

Sunt in Paris, aici nu iti trebuie programare pentru titlu de calatorie, dar trebuie sa stai la o coada imensa. BAFTA!