| goodofwar09 a întrebat:

Trebuie sa platesti ceva pentru cursurile de arbitraj? Daca da cati bani pe luna.

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Am avut un prieten şi depinde la ce echipe nimereşti să arbritezi oricum nu este aşa mare profitul. Doar la marele meciuri dar dacă ai observat tu vreodată un meci important în care să fie un arbitru român e bine. Nu prea sunt aleşi aceştia din România doar la echipe locale. E viaţa ta eu ţi-am dat o părere.

| goodofwar09 explică (pentru Brâncuşi):

Ma refer daca trebuie sa platesc ceva ca sa invat sa devin arbitru.

| Borhifr a răspuns:

Goodofwar09 eu sunt din Baia Mare si fac cursurile gratuit.