| NowForYou000 a întrebat:

Trebuie sa sun urgent pe cineva acum. Nu mai am deloc credit. Stie cineva un site de un pot suna online? Am nevoie de doar de 2-3 minute sa vorbesc. E urgent, va rog.

5 răspunsuri:
| Valentinaldoilea a răspuns (pentru Holiday):

El nu vrea sa afle cine l-a sunat, ci sa sune. Dar nu are credit.

| Holiday a răspuns (pentru Valentinaldoilea):

Pai poti suna. Dai pe "call" si suni.happy

| Valentinaldoilea a răspuns:

Nu stiu daca ai rezolvat problema. Dar poti face o reincarcare "de rezerva". Numele functiei difera de la o retea la alta, dar ti se da credit in avans, ce iti va fi retras la prima reincarcare.

| laurapearson a răspuns:

Suna de pe Viber. Dar tb ca si persoana respectiva sa aiba instalat viber-ul.