| LeiAdrian a întrebat:

Trebuie sa trimit de la Iasi la Bucuresti niste foi tip A4, 6 la numar, pentru un concurs. Cum trebuie sa fac? Le duc la posta si le pun ei intr-un plic cu timbru sau cumpar eu? Si trebuie sa platesc ceva? Va rog sa-mi explicati pas cu pas, nu am mai trimis asa ceva niciodata!

1 răspuns:
| iZberg a răspuns:

Trebuie saati cumperi plic si timbru si trebuie sa al inpachetezi tu si cand mergi la posta nu stiu exact daca trebuie sa platesti dar duti niste bani cu tine ca daca trebuie nu cred ca ai chef sa te intorci acasa dar daca nu cu atat mai bina