| zdrangoi a întrebat:

Un magazin in Bucuresti unde se gaseste vopsea pentru obiecte din piele stie cineva?
As dori un raspuns de la cei care chiar stiu cu adevarat unde gasesc si au folosit asa ceva.

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

La magazinele cu profil metalo-chimic.Am folosit la vopsirea unei geci din piele, n-am fost prea incantata de rezultat, pielea a devenit mai rigida.

| zdrangoi explică (pentru Mihaela1964):

Multumesc, asta stiam si eu.
Dar undeva conctret voiam sa stiu.
Asa cred ca se poate gasi si prin zona halei Obor, sunt o multime de magazinase cu fel de fel, la firmele care vopsesc haine de piele, etc.

| Mihaela1964 a răspuns (pentru zdrangoi):

Ce anume vrei sa vopsesti?

| zdrangoi explică (pentru Mihaela1964):

Pantofi

| Mihaela1964 a răspuns (pentru zdrangoi):

Cred ca vor iesi mai bine decat haina mea. Spor!

| zdrangoi explică (pentru Mihaela1964):

Precis.
Acum ceva timp am dat la vopsit o geaca, pe care dupa vopsit am mai purtat-o doar odata sau de doua ori.
De aceea voiam sa vopsesc singur.
Nu stiu cat de buna calitativ va fi vopseaua.
In fine, multumesc pentru raspunsuri.

| Mihaela1964 a răspuns (pentru zdrangoi):

Pentru putin.Multumesc pentru funda...n-o prea meritam.happy

| zdrangoi explică (pentru Mihaela1964):

Dintre cele doua raspunsuri te-am ales pe tine luand in cosiderare si conversatia.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pe Calea Mosilor, se gasesc astfel de magazine.