| AlexAvram94 a întrebat:

Un mesaj catre EXPERTII DE CALCULATOARE:
care e faza cand intru pe youtube sa ascult o melodie ori imi da eroare din prima ori imi ruleaza ce imi ruleaza si apare ca a aparut o eroare? x(
si daca vreau sa instalez o versiune mai buna a browserului OPERA imi da iar eroare!
P.S:programul de operare este celebrul si vechiu WINDOWS XP

6 răspunsuri:
| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Iti cunosc problema incearca sa instalezi cea mai noua versiune abobe flash player sau in cel mai rau caz schimba windows-ul iti recomand windows 7 ultimate succes. FUNDA

| LuMix a răspuns:

Ii de la un virus sau chiar de la Windows XP puneti Windows 7 sau reinstaleaza Windows XP

| Iris1997 a răspuns:

Nu ai instalat Adobe Flash.I
In timpul instalarii TOATE aplicatiile trebuie sa fie inchise si chiar daca nu iti spune dupa instalare da un restart la PC/Laptop.

| Loker a răspuns:

Am 14 ani si nu sunt nici pe departe expert in calculatoare, dar pot sa iti raspund la intrebare. Tie ori iti trebuie Adobe Flash Player ori ai conexiunea slaba la net.

| Cossta a răspuns:

Pentru problema ta ai nevoie de doua lucruri:
1. Adobe Flash Player
2. Java
Descarca-le pe amandoua sau actualizeaza-le la cea mai recenta versiune.
Pai si ce versiune mai buna vrei sa descarci daca o ai pe ultima? Spune-ne si noua eroarea.

| AlexAvram94 explică (pentru Cossta):

Pe youtube imi apare asa:A APARUT O EROARE.INCERCATI DIN NOU MAI TARZIU.AFLATI MAI MULTE... mi-a aparut asta de ieri si am zis ca e ceva pe moment...dar problema persista