| Claudiu709 a întrebat:

Un prieten de-al meu a facut o poza pe capota di fata a masinii, nu s-a vazut numarul de imatriculare, este vreo problema daca a facut asta fara acordul proprietarului?

3 răspunsuri:
| AllieGlam a răspuns:

Masina mea si a unchiului meu au aparut pe hi5 unui prietenlaughing
a fost urat din partea lui ca nu mi-a spus, dar nu cred sa existe vreo problema daca lui ii placeau si a vrut sa'si faca o poza amaratalaughing

| Claudiu709 explică:

A si postat-o pe net

| BestOctavian a răspuns:

Poi, cred ca poate fii o mica problema dar daca nu o posteaza pe net, astfel incat dusmanii proprietarului(nu zic ca are dusmani)sa o vada nu prea e asa mare problema, te rog, fundita!