| Eugeniusu a întrebat:

Un prieten si-a pus pe peretele sau de facebook un videoclip cu el, eu si niste prieteni. Vreau sa stiu... cum sa descarc acel videoclip de pe fb la mine in pc? Funda + Vot. E urgent!

5 răspunsuri:
| Birlik65 a răspuns:

Il ceri de la cel care l-a pus pe facebook, altfel nu ai cum!

| Eugeniusu explică (pentru Birlik65):

Nu-i online. si era urgent, oricum multumesc!

| antoniaYoyo2 a răspuns (pentru Eugeniusu):

Simplu,dai click dreapta si dai download, sau iti apare download in jos la videoclip. Funda?

| Calauz_Paul_1996 a răspuns:

Dai click dreapta pe videoclip si alegi de acolo

| Eugeniusu explică (pentru Calauz_Paul_1996):

Nu e un videoclip in format youtube, deci n-am ce sa-i fac. mersi.