| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc cea mai exacta prognoza meteo?

13 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Cristi27 - poate ai vrut să spui inm.ro, numai că nu găseşti informaţii meteo.

| cristi27 a răspuns:

Www.imn.ro bafta multa

| cristi27 a răspuns:

Acum am intrat eu pe www.meteo.ro si este un site foarte bun acolo, se actualizeaza odata la 15 minute, scuze prima data ti-am dat o informatie eronata bafta multa pa

| sorin a răspuns:

Http://www.vremea-meteo.com
http://www.vremea.com/
Nu stiu cat de exacte sunt dar incearca.

| mircea a răspuns:

Nu exista "cea mai exacta prognoza". E doar prognoza, adica un fel de "datul cu parerea" despre vreme, la modul competent desigur. Tot la tv.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In general, o prognoza e cu atat mai exacta cu cat perioada prognozata e mai aproape de ziua de azi: o prognoza pe 3 zile se va adeveri intr-o proportie foarte mare, una pe 15 zile devine mai mult "timpul probabil". Prognoza cat de cat mai aproape de realitate pentru Romania este cea de pe http://vremea.ido.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu o sa gasesti niciodata...laughing

| kathessa a răspuns:

Pe accuweather.com, dar cu conditia sa nu te uiti cu doua saptamini inainte...

| Luis2u4u a răspuns:

Incearca pe http://www.meteo123.ro ai o prognoza foarte buna aici.

| ancaneacsu a răspuns:

Www.vremeanet.ro este un site nou, dar care ofera prognoza meteo pentru toate orasele importante

| andra_2932 a răspuns:

Paai nu stiu dar incearca pe www.meteo.com am gasit o prognoza exactta dai pe prima chestie. Sper ca te-am ajutat;)