| dan_5555 a întrebat:

Unde gasesc o vopsitorie de biciclete

2 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Da de ce ai nevoie?

Ia-ti un spray sau 2 cu vopsea, niste banda izoliera si niste folie de plastic si ti-o tunezi singur big grin

| LIN2010 a răspuns:

Salut dan_5555, raspunsul pentru locatia unei vopsitorii specializate pentru biciclete nu cred ca-l vei gasi prea curand, dar exista o rezolvare ce consta in doi pasi :-primul ar fi sa apelezi la un service pentru biciclete, care sa-ti demonteze ''bijuteria'' si sa o remonteze dupa vopsire;-pasul doi este sa gasesti o vopsitorie auto, dispusa sa-ti vopseasca bicicleta dupa dorintele tale (vopsirea metalelor este aceeasi si la masini si la biciclete) si cred ca intelegerea consa in stabilirea unui pret convenabil pentru amandoi. Sper ca raspunsul meu sa te multumeasca!