| ruby69 a întrebat:

Unde gasesc parola de la router ca vreau sa ma conectez de pe telefon (router de la romtelecom)

Răspuns Câştigător
| slick6666 a răspuns:

Parola de wifi? vezi ca pe spate unde sunt connectate mufele are un patrat gri unde scrie modelul tara de unde provine etc vezi ca akl e

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Scrie pe el...

| fuzzer a răspuns:

Buna! O gasesti chiar in spatele aparatului, de obicei incepe cu litere sau poate sa fie si cu numere, dar cert este ca o gasesti in spatele aparatului(routeru-lui)Bafta!

| boss97 a răspuns:

Parolele le gasesti pe spatele router-ului, vezi ca sunt si id-urile si parolele.