| Manum a întrebat:

Unde gasesc pe site-ul PMB, Regulamentul de functionare si organizare a comisiei de analiza a cererilor solicitantilor de locuinte de necesitate?

6 răspunsuri:
| Manum explică (pentru Violleta2022):

Nu este nimic aici de citit.

| Salontanul a răspuns (pentru Manum):

Este! Eu l-am gasit. dupa link-ul dat de Jassmina: https://bit.ly/3tQKlsr

| Violleta2022 a răspuns (pentru Manum):

Este un meniu din care selectezi ce vrei sa citesti si sunt atasate pdf-uri

| Manum explică (pentru Salontanul):

Am descarcat. Este despre altceva.

| Manum explică (pentru Violleta2022):

Am gasit dar nu la Consiliu.
Intri pe pmb.ro si apoi in Meniu (sus in dreapta, unde este patratelul mic format din linii paralele orizontale).
Acolo, intri pe Interes public + Spatiu-locativ si gasesti
" Acte necesare pentru completare dosar, Locuinţe de Necesitate"

de la Spațiu Locativ
Direcția Spațiu Locativ și cu Altă Destinație (D.S.L.A.D.)

https://www. pmb.ro/interes-public/menu-page/spatiu-locativ