| AnnaMaryStar a întrebat:

Unde gasesc programul Movie Maker? L-am cautat peste tot in start si nu l-am gasit

Răspuns Câştigător
| Bybanu a răspuns:

Start -> all programs -> windows movie maker

sau

C:\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programs

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai nu este obligatoriu sa il ai instalat in pc indiferent de ce windows ai! Daca nu-l gasesti in C\program files atunci descarca-l de aici http://explore.live.com/windows-live-movie-maker?os=other clik pe ''descarcati acum'' Succes!

| Madalichka a răspuns:

Poate nu ti-a fost instalat Windowsul cum trebuie. Si mie mi s-a intamplat sa ma trezesc ca imi instalase "meseriasul" doar ce i s-a parut lui ca mi-ar trebui, adica messu' si cam atat laughing

| DanutsZaa a răspuns:

Pai depinde si ce windows ai

| ComanAlexIoan a răspuns:

Multumesc neLuL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Start, Run, si in casuta care iti apare tastezi "moviemk" (fara ghilimele)!