| Ddyanaa a întrebat:

Unde gasesc sa activez optiunea cu 3000 de minute in terea + 3000 de mesaje tot in retea + 75 de minute nationale si internationale + 75 de mesaje internationale in ORANGE? [dau fundita pentru raspunsul cel mai complet :* si rapid]

7 răspunsuri:
| lumy5 a răspuns:

Apeleaza *100# si urmeaza pasii. cred ca merge si daca iti faci cont pe orange.ro. bafta!

| StillRuxi a răspuns:

Din cate am vazut nu mai exista optiunea asta. Eventual in Orange Young. ai 3000 minute in retea, mesaje nelimitate in retea, 100 minute+ 100 mesaje internationale + 100 MB cu 7 Euro pe luna. happy

| StillRuxi a răspuns:

Ma bucur. happy

| bambi12313 a răspuns:

Aceasta extraoptiune este valabila doar in reteaua cosmote nu si in Orange. Funda?batting eyelashes Cineva te-a mintit sau ai inteles gresit. Eu una am avut aceasta extraoptiune si sunt in cosmote. Am si pe Orange cartele si exista aceasta extraoptiune.

| Maria_7350 a răspuns:

Trebuie sa suni la *100# si scrie acolo Orange young...si trebuie sa iti bagi CNP si dupa aia cauti acolo optiunea asta:* si ti se activeazabig grin succes>:d

| Ddyanaa explică:

Ruxi, am tot cautat si nu am gasit opt cu 3000 si de asta am intrebatlaughing credeam ca poate estelaughing> In fine am gasit cu 1500 min si 1500 mesaje + nationale si e bine si asa love struck

| galealucian a răspuns:

La *100# optiunea nr.4 unde scrie "optiuni"