| tzus a întrebat:

Unde gasesc sa activez optiunea cu 3000 de minute in terea + 3000 de mesaje tot in retea + 75 de minute nationale si internationale + 75 de mesaje internationale in ORANGE? funda la cel mai rapid si vreau k sms ca in lista de optiuni nu este sad

9 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Suna la 215

| Predator30 a răspuns:

Suna la 215 si Activează opţiunea pentru 30 de zile ai:
2000 minute sau
SMS în reţea
75 minute naţionale şi internaţionale fix sau SMS naţionale
75 MB pentru internet
pe mobil

Ai gresit in loc de 3000 ii 2000

| tzus explică (pentru Predator30):

Eu am optiunea 3000 min si sms Orange +75 min si 75 sms nat si am uitat sa-mi incarc tekl 2 zile si acum vreau sa stiu cum o activez tot pe aia sad

| Predator30 a răspuns (pentru tzus):

Ehh..si nu ai mai primit nici un mesaj de la ei?

| tzus explică (pentru Predator30):

Nu...dar am gasit am dat sms la 321 mersi oricum!

| Predator30 a răspuns (pentru tzus):

Pentru putin ma bucur ca ai reusit.

| radupopa a răspuns:

Http://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html
dacca nu gasesti aici suna la *1234*100#.
sau mergi la un magazin Orange si intreaba

| Gabi20CM a răspuns:

Http://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html Acolo sunt toate extraoptiunile sunt primul funda

| Gizy a răspuns:

Trimiti sms gol la 375 si dupa iti vor trimite inca un sms si trebuie raspunzi cu da