| oldschoolrom a întrebat:

Unde gasesc si eu stickuri USB intre 16-32gb de calitate buna, mb de citire si copiere? Eventual un site ceva si firma buna.

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Emag.ro
si au si preturi foarte bune.

| oldschoolrom explică (pentru antimulte):

Ceva pareri in legatura cu http://www.emag.ro/......EY5C2BBBM/

Cineva zicea ca la Sony nu vede ca e NTFS, eu detin 32LN575s, ai idee daca citeste?

| antimulte a răspuns (pentru oldschoolrom):

Eu am modelul din linkul tau, Kingston de 16 gb, functioneaza bine, si mai am si unul de 8 gb, tot Kingston, identic cu asta doar ca e rosu. Ce pot sa zic e ca cel de 8 are viteza mai buna de scriere/citire decat cel de 16. Poate e normal din cauza marimii, sau poate are al meu o buba.
Nu stiu cum sunt cele de la Sony, nu am avut asa ceva. Dar kingstonurile merg formatate cum vrei, fat sau ntfs.