| master77 a întrebat:

Unde gasesc un xerox in zona ASE-ului(Piata Romana) cu imprimanta, adica sa pot sa scot ceva de pe stick usb?

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Erau 3-4 unități, una este pe o străduță la stânga, se numește parcă maior... imediat după clădirea ASE de pe Calea Dorobanților, a doua pe trotuarul opus de clădirea ASE de pe Calea Dorobanților pe strada Calea Dorobanților, și 2 pe Bulevardul Dacia.

| tiberiupi a răspuns:

Unde este Mon Cher, sau la etajul unu in comert, in pasajul dintre eminescu si bastiliei. Spor

| AxelBv a răspuns:

Incearca in spatele corpului de Cibernetica.