| rockstar_1827 a întrebat:

Unde imi pot obtine atestatul pentru mecanic utilaje (utilaje grele : excavator etc.) in zona Iasi? Una bucata funda 1

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La Iscir (scuze pentru literele mici dar altfel nu imi dadea voie sa postez raspunsul). Numai bine!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://www.iscir.ro/doc/autorizatii/pja20.04.2011.pdf ai lista cu firme autorizate de ISCIR. O alegi pe cea autorizata pentru excavator sau altceva ce vrei. Succes si numai bine!