| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a întrebat:

Unde in Valeni de Munte - Prahova pot gasi un ceasornicar ( adica repara ceasuri tongue ).
Am un rolex si i s-a spart cadranu, daca stiți va rog sa imi spune-ți.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am fost ultima data prin prahova am avut o problema de genul, dar nu cu rollex si ceva mai ieftin.
Tatal meu a gasit pe cineva in centru, nu stiu strada sau ceva dar ai putea sa cauti pe google maps / prahova prin centru e un magazin mai micut. Scuze ca nu te-am putut ajuta cu detalii, nu sunt din zona.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru anonim_4396):

O sa incerc cu google maps. Chiar nu m-am gandit la asta.