| anonim_4396 a întrebat:

Unde intru sa setez pe facebook sa nu imi vada nimeni prietenii, decat eu?

Răspuns Câştigător
| Amiiii69 a răspuns:

Eu am incercat si mi-a mers. Te duci la familie si dai pe editare dai jos jos jos unde scrie Salveaza Modificarile si Renunta si putin mai sus ai public si ai si prieteni. Bine, asta stiam ca este la familie si la prieteni. acum, de cand s-a schimbat fbul... totusi incearca!winking

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Nu poti, Facebook-ul este folosit in a distribui cat mai multe date despre tine ca sa stie toata lumea ce faci pe internet. Si sa nu uitam ca Facebook-ul strange date despre tine...

| TheSmith a răspuns:

Draguta, dai click pe sectiunea prieteni...editeaza..selectezi doar eu!

| Kosmin19 a răspuns:

La setari laughing

| th4inspiration a răspuns:

Pai poti sa setezi sa nu-ti vada toti prietenii, dar cei comuni care ii ai cu acele persoane tot se vor vedea. Mai intai intri la prieteni si in partea dreapta sus sunt doua casute mai mici, apesi pe cea de editare, si de acolo selectezi cine iti poate vedea lista de prieteni.