| skr1ptu a întrebat:

Unde pot încarcă telefonul în București când n-am cazare?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acasa, seara cand ajungi il pui in priza.

| mihai69 a răspuns:

Ia-ți o baterie externă și scapi de griji.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar exista prin mall sau parcuri, locuri speciale cu prize unde ai putea sa il incarci.

Nu strica sa ai si o baterie externa.

| Vântulalb a răspuns:

Ce fel de incarcare? Cu credit? Sau e vorba de baterie. Daca e bateria, in Gara de Nord.

| skr1ptu explică (pentru Vântulalb):

Bateria. I'll check it out.

| gigite a răspuns:

In mall, supermarket, si orice magazin/chiosc/ etc. cu rugaminte la fetele din ele...

| gigite a răspuns (pentru gigite):

Si sa ai cablu de alimentare la tineeeeee...

| AlexammX a răspuns:

Dacă e vorba de încărcarea bateriei, din câte știu eu in parklake exista niște cutiuțe unde poți sa îl încarci... Sau la Mc de exemplu... știu ca au prize. Chiar dacă nu ai voie înăuntru, poți sa rogi pe cineva de acolo sa îți lași telefonul 10-15 min la încărcat ☺️