| narcismolan a întrebat:

Unde pot sa lucrez si eu vara aceasta, sezonier?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intreaba-l pe asta: https://www.facebook.com/....../photo.php

| UzOm a răspuns:

La căpșuni în Spania.

| Sellak a răspuns:

Am vazut acum vreo doua zile ca angajeaza sezonieri la H&M, poti incerca acolo.

| Kandia15 a răspuns:

Daca stii foarte bine limbi straine, poti da meditatii. Poti gasi un job de barman, ospatar, etc.

| Valentinaldoilea a răspuns:

Pai vara, la chioscurile de inghetata sau barman pe la terase.

| MyNameIsJohnny a răspuns:

La restaurante.

| qq221133 a răspuns:

La un restaurant, poti sa ajuti la instalatii sau constructii, si faci un ban, poti sa te apuci sa faci pe babysitter-ul, poti sa te duci ca vanzator sau om pe-ala care imparte pliante si chestii, astea imi vin acum.
Sper ca te-am ajutat :3!

| Mytycuta a răspuns:

Poti sa lucrezi la mare in Costinești la mega discoteca tineretului au nevoie de barmani si agenți de pază și același patronai are si câteva restaurante foarte mari si are nevoie de oeni la bucătărie la debarasat lp a spălat de vase etc.