| alexx102428 a întrebat:

Unde pot vedea live summerslam 2013 in afara de voyo? Cel mai bun raspuns primeste funda!

5 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Buna! Pe www.wrestling-network.net iti trebuie un mic cont dar pe bune e chiar gratis acolo am vazut RAW-URILE din 2011 din vara, am mai vazut wrestlemania, e gratis situl e si romanesc(de cele mai multe ori se vorbeste engleza pe el, fiindca intra multi englezi)are chat romanesc, englezesc.

| Titiriga_Bogdan_1990 a răspuns:

Aici poti sa le vezi live. Singura problema e ca trebuie sa stai treaz de la ora 3 pana cand se termina.
http://webfirstrow.eu/sport/boxing-wwe-ufc.html

| alexx102428 explică (pentru Titiriga_Bogdan_1990):

La 3 incep se termina la 6 nu este nicio problema ca stau treaz noaptea

| Titiriga_Bogdan_1990 a răspuns:

Eu aici le vizionez. E mult mai bun decat voyo big grin

| alexx102428 explică (pentru Titiriga_Bogdan_1990):

Da si eu am activat pe voyo la PPV-uri su nu au mers