| lucian_3222 a întrebat:

Unde pot vedea meciul Argentina-Germania in direct pe internet?

6 răspunsuri:
| Biank_7620 a răspuns:

Aici:
http://futbolarg.com/9642-Argentina-Alemania-en-vivo-03-07-2010.html

Vezi sa dai clik unde zice clik aca para ver la transmisión

la inceput o sa iti apara niste anunturi sh apoi sa vade meciu.

fundita?

| Cineva! a răspuns:

Http://sportpenet.com

Asta e cel pe care urmareste tata mereu:)). Iti arata acolo ce si cum sa instalezi. Apoi poti vedea toate meciurile.Pa-Pa

| buicanpaul a răspuns:

Salut poti sa le vezi pe www.tvr1.ro si gasesti acolo undeva sa vezi live sau pori descarca PBX tv ate mai multe canale printre care si TVR 1.Acum daca vrei sa imi dai si mie funa :P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google : argentina germania (data la care se joaca partida) streaming...de acolo te descurci tuwinking

| lucian_3222 explică:

In aceste momente se joaca o partida de fotbal in Africa de sud, Argentina-Germania, as dori sa stiu daca este transmisa pe internet?