| mioara a întrebat:

Unde se gaseste un Ghid de convorbiri roman -italian.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintr'o librarie, un aeroport, chioscuri de ziare, de pe tarabele din municipii ( acolo unde se vand carti ), poti comanda pe Google, la biblioteca, in centrele comerciale ( Carrefour, Kaufland, Metro, Selgros, etc; la raionul de carti ). Sper ca ti'am fost de ajutor. La revedere.

12 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Numai in librarii sau in anticariate.Incearca si la o biblioteca sau la facultatea de limbi straine.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

La librarie.

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

In Diverta. Am vazut acum doua saptamani ca au vreo 3 tipuri.

| adeana a răspuns:

Ghid de conversatie roman - italian si italian - roman poti gasi la librarie (clasica sau online), chiosc de ziare, anticariat, prieteni, cunostinte etc.

luciana
| luciana a răspuns:

Incearca la librarii mari ca Mihai Eminescu; cred ca sigur au, sau te vor informa cand primesc si este vis-a-vis de str. Doamnei, la Univesitate. Succes, Luciana.

| alexdop21 a răspuns:

La librarie, Chiosc de ziare si google

| annda a răspuns:

La orice librarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La librarie, in supermarket si la chioscurile de ziare.

| antonelk a răspuns:

La librariebatting eyelashes :*

| matura a răspuns:

Ghid de conversatie romano-italian, gasesti la librarii sau biblioteci.

| bosnea marinela a răspuns:

Normal in librarii dar daca vrei sa pleci in italia si ai uita acest ghid cumva acasa il poti lua si din aeroport.stiu ca tatal meu calatoreste f mult si am de astea acasa multe

| erika_9732 a răspuns:

In librarii sau la chioscurile de ziare