| Feyenooord666666 a întrebat:

Unde se poate vedea pe BT24, online banking unde si cand ai incasat salariul si alte sume?

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Cand te loghezi trebuie sa-ti apara. Cont curent, vizualizare rapida, extrase cont, plati ron transfer, plata utilitati, vizualizare card, istoric card, si astea

Conturile mele
Operatiuni
Transfer conturi proprii
Plati
Plati utilitati
Schimburi valutare
Depozite
Plati programate
Beneficiari predefiniti
Plati SMS/EMAIL
Western Union
Stare/Autorizari ordine
Credite
Carduri
Fonduri de Investitii
Cartele telefonice
Roviniete
Servicii online
Actiuni
Profilul meu

Deci acolo gasesti tot ce vrei. bafta

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu poti accesa serviciul BT24 daca nu ai incheiat, in prealabil, un contract cu banca Transilvania. Costul serviciului este de 1 leu/luna pentru persoanele fizice.

| Feyenooord666666 explică (pentru alessia5158):

Aia stiu dar nu aia intrebam.winking

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Vezi ca dupa ce te loghezi ai acolo scris Tranzactii si apesi acolo.

| Feyenooord666666 explică (pentru CatalinVictor1985):

Am apasat dar nu imi apare nimic. Mi-am dat seama de aia, dar de unde pot vedea ce sume mi-au intrat in cont. Cam ciudat asa.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Cand te loghezi trebuie sa-ti apara. Cont curent, vizualizare rapida, extrase cont, plati ron transfer, plata utilitati, vizualizare card, istoric card, si astea

Conturile mele
Operatiuni
Transfer conturi proprii
Plati
Plati utilitati
Schimburi valutare
Depozite
Plati programate
Beneficiari predefiniti
Plati SMS/EMAIL
Western Union
Stare/Autorizari ordine
Credite
Carduri
Fonduri de Investitii
Cartele telefonice
Roviniete
Servicii online
Actiuni
Profilul meu

Deci acolo gasesti tot ce vrei. bafta