| adelinaalexandra a întrebat:

Unde trebuie sa bag mufa de la microfon(karaoke) in pc? ca ma chinui de cateva zile si nu gasesc unde trebuie bagata. cine ma ajuta primeste funda

8 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

La intrarea de culoare roza unde arata microfonu.

| GiveMeYourPussy a răspuns:

In "gaura" roz :p

| hunterpainting a răspuns:

Langa gaura de bagat boxele

| Furnicutza a răspuns:

Sincer nu mai am pc demult si nu imi prea aduc aminte ce culoare are gaurica.In spatele pc-ui trebuie sa ai 3 gauri. 1 verde, 1 roz si cealalta tot o nuanta de roz.Sub una din ele trebuie sa iti apara un microfon.Bafta la karaoke...happy

| laserworld a răspuns:

Mufa de la microfon intre in pc la sunet(la intrare rosu)pentru. microfoane.
in cazul, in care tu foloseste un microfon cu mufa jack 6.3, va rog cumpara un adaptor de la "jack 6.3, mama-jack 3.5 tata.

| Florinel_Anghel_1975 a răspuns:

Gaura roz e pentru microfonul messenger, skype, etc....nu o sa-ti mearga niciodata karaoke.

| adelinaalexandra explică:

Nu gasesc nicio `gaura` rozsad

| zuzualina a răspuns (pentru adelinaalexandra):

O gaurica rotunda roz, pe langa usb-uri parca (nu mai am pc)