| Jasmine05 a întrebat:

Unde va puneti telefonul in ora de sport? Va rog repede.

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca se poate, cel mai bine este sa-l lasi la profesorul de sport. E riscant sa-l lasi in ghiozdan in vestiar.

| Violleta2022 a răspuns:

Il pui langa profesor pe masa sau in dulapul profesorului, daca se incuie!

| Clorox a răspuns:

Il tine cineva sau il las langa Domnul de sport.

| anamariarot a răspuns:

Eu il dadeam unei colege care nu facea sportul, insa ai grija cui. O data mi s-a intamplat(in scoala generala) sa-l las unei fete si sa incerce atatea coduri incat sa-mi blocheze telefonul laughing. Il mai poti lasa in clasa, in ghiozdan, doar daca e incuiata clasa.

| NellieLovett a răspuns:

Eu sincer il lasam in clasa, in ghiozdan.Pe silentios.

| Darjan_Darius_1994 a răspuns:

Daca sunteti colegi buni ti-l poti lasa in vestiar pe bnca.

| Marian112p a răspuns:

Pai,eu il tineam la mine! daca nu poti, pune parola pe el...si lasa-l la un coleg care nu face sport.